İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bizi en iyi yaptığımız işler anlatır

Birinci sınıf malzeme, titiz işçilik ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!

Logo baskılı mikrofon süngeri işinde yıllardır edindiğimiz tecrübe ile A kalite birinci sınıf malzeme ile en uygun fiyatlara mikrofon süngerleri üretiyoruz. Logolu mikrofon süngerlerimiz kendi üretimimiz olup bugüne kadar Türkiye’nin en büyük kurumlarına mikrofon süngerleri ürettik ve hepsinden de logolu süngerlerimiz için teşekkür aldık. Müşteri memnuniyetimiz yüzde 100 desek abartmış olmayız. Biz logolu mikrofon süngeri işini temelden öğrenip hem ithal birinci sınıf sünger, hem kendi üretimimiz olan mikrofon süngerleri, yine bilgisayar başındaki logo tasarımından, logonun üretimi, mikrofon süngerine basımına kadar her noktada kendi emeğimiz ile birinci sınıf bir hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. 

Yıllardır TRT’den ATV’ye, NTV’den İHA ve HaberTürk’e, Başakşehir Belediyesi’nden Eminevim’e kadar pek çok kuruma logolu sünger, baskılı sünger üretip ulaştırdık ulaşdırdık. 

Emeğimizin karşılığı hep teşekkür ve tekrar gelen siparişler oldu. Mikrofonsungeri.net sitemizden güvenle bizimle iletişime geçebilir, fiyat ve teklif isteyebilir, siparişinizi verip logo baskılı mikrofon süngerinizin hazırlanmasını bekleyebilirsiniz. .

Her renkte silindir mikrofon süngeri, yuvarlık mikrofon süngeri, üçgen mikrofon süngeri, dörtgen mikrofon süngeri ve aklınıza gelen diğer şekillerinde logo baskılı mikrofon süngeri siparişleriniz için bizimle iletişime geçin. Logolu mikrofon süngeri hakkındaki tüm sorularınız için bize danışabilirsiniz. Mikrofon için kullandığımız süngerler piyasadaki hem birinci sınıf ürün olup hem de uygun fiyatlara sahiptir. 

Call Now Button